Pure Angel d.o.o. kompanija koja upravlja ugostiteljskim objektima na Svetom Stefanu raspisuje oglas za poziciju:

SAVJETNIK ZA PRAVNA I KADROVSKA PITANJA

Opis posla:

  • Savjetovanje u domenu radno-pravnih propisa i odnosa. Odgovoran je za prijavu i odjavu radnika, vođenje evidencije bolovanja, godišnjih odmora i svih vidova odsustva zaposlenih iz kompaniji, kao i za dokumentaciju neophodnu za ugostiteljski objekat i zaposlene u istom;
  • Rukovođenje sektorom za ljudske resurse: organizuje proces regrutacije i selekcije kandidata;
  • Vrši intervjuisanje kandidata i predlaže vrstu angažmana;
  • Odgovoran za izradu ugovora o radu i svih pravnih dokumenata vezanih za zaposlene;
  • Odgovoran za tačnost podataka, spiskova za plate i blagovremeno dostavljanje službi obračuna zarada;
  • Formira bazu podataka zaposlenih i odgovara za čuvanje tajnosti ličnih podataka vezanih za iznose zarada i ažurira bazu podataka zaposlenih i kandidata;
  • Učestvuje u teorijskoj obuci zaposlenih i novozaposlenih.

Posebni uslovi:

  • Diplomirani pravnik;
  • Iskustvo na rukovodećim pozicijama u pravnom sektoru i sektoru ljudskih resursa od najmanje dvije godine;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Odlične organizacijske sposobnosti, komunikativnost, efikasnost u izvršavanju radnih obaveza.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS