Eco-System iz Podgorice raspisuje oglas za sljedeće radno mjesto:

RAČUNOVOĐA

Radni uslovi:

  • Radno vrijeme od osam sati
  • Stalni radni odnos
  • Rad iz kancelarije
  • Rad u kreativnom timu sa mladim ljudima, fleksibilna i opuštena atmosfera bez pritiska

Opis poslova:

  • Pripreme i knjiženja
  • Provjera i verifikacija ulaznih računa te ostale povezane dokumentacije
  • Unos podataka u glavnu knjigu, knjiženje ulaznih računa
  • Asistira u pripremi mjesečenog i godišnjeg zatvaranja knjiga
  • Priprema različite analize, po zahtjevu nadređenog
  • Asistira u pripremi dokumentacije i koordinaciji rada tokom revizorskih i inspekcijskih kontrola

Uslovi:

  • Najmanje VI stepen (ekonomske struke)
  • Najmanje godinu radnog iskustva u računovodstvu
  • Obavezno dobro poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje knjigovodstvenih principa i praksi
  • Poznavanje opšte prihvaćenih računovodstvenih principa i standarda
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS office aplikacije – naročito Word i Excel)

Ukoliko smatrate da ste orjentisani na rezultate, organizovani i odgovorni, želite posao u timskom duhu, mogućnost daljeg usavršavanja i napredovanja u karijeri posaljite CV (sa obaveznom fotografijom) putem opcije KONKURIŠI NA OGLAS.

NAPOMENA: Eco-System ce kontaktirati samo osobe koje su budu dio užeg kruga.