Kompanija Klikovac d.o.o. je jedna od vodećih distributerskih kuća na teritoriji Crne Gore i na tržištu je prisutna već 23 godine. Od osnivanja pa do danas, kompanija Klikovac d.o.o. pažljivo osluškuje tržište i reaguje na njegove promjene, trudeći se da bude najbolja u klasi. Kompanija Klikovac je ponosna jer je jedna od onih kompanija koja, osim što se prilagođava tržištu, implementira veliki broj novina i na taj način utiče na njegov dalji razvoj. Kroz niz prethodnih godina, kompanija se razvila u vodećeg distributera na crnogorskom tržištu, a njeni planovi i ciljevi za budućnost jednako su ambiciozni kao i oni do sada.  Nastoji da zadrži lidersku poziciju, a  svojim partnerima i potrošačima ponudi samo najbolje.

Ljudi koji hoće da rade i zarade za dobar i udoban život su dobro došli...

Agent prodaje za južnu i centralnu regiju (3 izvršioca)

Uslovi:

  • SSS
  • Najmanje 2  godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama u distribuciji roba široke potrošnje;
  • Visok nivo organizovanosti, snalažljivosti i odgovornosti za povjerene obaveze
  • Izražena komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office: Word, Excel, PowerPoint)
  • Vozačka dozvola B kategorije

  Opis posla :

  • Prodaja robe iz prodajnog asortimana kompanije
  • Sklapanje ugovora o poslovnoj saradnji i upoznavanje kupaca sa asortimanom robe i uslovima prodaje
  • Obilaženje kupaca i njihovih objekata prema dnevnim rut kartama i uzimanje porudžbenica
  • Kontinuirani rad na unapređenju odnosa sa kupcima
  • Praćenje cijena svojih programa kod kupaca, kao i programa konkurencije
  • Praćenje akcija i drugih marketinških aktivnosti koje važe za kupca
  • Usmjeravanje i praćenje rada mrčendajzera
  • Praćenje zastupljenosti robe na primarnim ,sekundarnim pozicijama, i svim ostalim pozicijama na prodajnim mjestima
  • Unapređivanje prodajne mreže
  • Primjenjivanje standarda izlaganja robe
  • Sedmično i mjesečno izvještavanje o planiranoj i realizovanoj prodaji

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.