Art Gradnja Bar raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

Magacioner robe/SI/osn.sredstava

Opšti opis poslova:
  • Zadužen je za prijem robe (hrane i pića, SI, osnovnih sredstava, kancelarijskog materijala, hemije, tehničke robe) za sve hotelske sektore, skladištenje i čuvanje robe po propisanim uslovima, distribuciju do prodajnog mjesta i vođenje odgovarajuće materijalne evidencija koja prati taj proces.
Ključna područja rada I odgovornosti:
  • Prijem robe u magacin, pakovanje, odvajanje i sortiranje robe i distribucija do hotelskih sektora odnosno prodajnih mjesta,
  • Precizna evidencija o prijemu robe i izdavanju robe,
  • Uredno i efikasno skladištenje i čuvanje robe u odgovarajućim uslovima,
  • Održavanje magacinskog prostora,
  • Redovni pregled robe radi evidencije rokova trajanja – poznavanje FIFO principa,
  • Administrativni poslovi – evidencija prijema, izdavanja, povraćaja i rashodovanja robe (prijemnica, izdatnica, otpremnica, povratnica, zapisnik o rashodu, izvještaji o brojnom stanju robe u skladištu, kao i stanju kvaliteta i eventualnim oštećenjima),
  • Drugi poslovi u magacinu, po nalogu neposrednog rukovodioca.
Uslovi:

Radno iskustvo: minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Vještine i sposobnosti:
  • Znanje engleskog jezika,
  • Poznavanje rada na računaru,
  • Sposobnost organizovanja rada, timski rad  efikasna komunikacija sa kolegama.
Zainteresovani kandidati mogu slati svoj CV na e-mail: edina@artgradnja.me ili  putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.