Montenegrina Hotel & SPA, 4* kao dio Hotelske grupe Montehos koji je smješten u Rafailovićima, donosi potpuno drugačiji šarm pomješan sa tradicionalnim lokalnim gostoprimstvom i svjetskim standardima hotelijerstva. Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, Montenegrina Hotel & SPA Vam nudi priliku na sledećoj poziciji:

Poslastičar (m/ž)

Uslovi:

  • Najmanje 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima u hotelima visoke kategorije
  • Profesionalnost u radu
  • Sposobnost prirpemanja svih vrsta poslastica(torti, kolača, sitnih kolača, sladoleda...)
  • Spremnost i sposobnost da odgovori svim radnim zadacima u zadatim rokovima
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje
Opis posla:
  • Priprema sirovine i materijale za proizvodnju poslastičarskih proizvoda i finih peciva
  • Blagovremeno obavještava šefa kuhinje o vrsti i količini namirnica koje treba nabaviti radi pripremanja poslastičarskih proizvoda
  • Vodi evidenciju o utrošenom materijalu prema normativima
  • Odgovoran/na za pravilno čuvanje poslastičarskih proizvoda
  • Obavlja i druge poslove po nalogu šefa kuhinje i/ili šefa smjena
ZAPOSLENIMA NUDIMO:
  • Mogucnost stalnog zaposlenja
  • Smještaj i hranu
  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje u oblasti ugostiteljstva
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoj CV mogu proslijediti na e-mail adresu: hr@montehos.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Ukoliko želite da zaradite, steknete vrijedno iskustvo u jedinstvenom hotelu “Montenegrina Hotel & SPA” u Rafailovicima u Budvi i provedete sezonu na moru, prijavite se i iskoristite JEDINSTVENU PRILIKU da postanete dio našeg tima!

Ovaj oglas je istekao i poslodavac više ne prima prijave putem portala.