Roaming Networks je IKT kompanija, sistem integrator i digitalni izvođač koji na globalnim tržištima pruža napredne usluge u telekomunikacijama, i drugim industrijama. Organizacija od 600 ljudi brine o projektovanju, izgradnji, integraciji i drugim uslugama, omogućavajući klijentima da se fokusiraju na ono što im je važno i što je njihov osnovni posao. Napredovali smo i razvijali svoje kompetencije kroz generacije sofisticiranih tehnologija i nastavljamo da to činimo prateći potrebe i očekivanja korisnika.

U skladu sa konstantnim rastom i razvojem tražimo osobu na poziciji:

Tehničar za pasivne optičke mreže
Lokacija: Podgorica, Crna Gora

Opis posla:
  • Radovi na ugradnji podzemnih i nadzemnih optičkih kablova prema projektnoj dokumentaciji
  • Rad na završavanju optičkih kablova i izradi nastavaka na istim prema projektnoj dokumentaciji
  • Ispitivanje i umeravanje izgrađenih spojnih puteva i mreža
  • Redovno održavanje, servisiranje  i opravke mreža i spojnih puteva u garantnom roku, kao i mreža i spojnih puteva korisnika sa kojima su sklopljeni ugovori za održavanje
  • Utvrđivanje kvara na pasvinim optičkim mrežama i spojnim putevima
  • Na osnovu utvrđenih kvarova i otvorenog radnog naloga, vrši neophodne popravke uz vođenje uredne evidencije o utrošenim materijalu i izvedenim radovima
  • Po nalogu neposrednog rukovodioca, postupa po reklamacijama
  • Preduzimanje svih potrebnih mera u cilju poštovanja standarda kvaliteta i poboljšanja efikasnosti i produktivnosti u svom domenu rada
Uslovi:
  • III stepen stručne spreme (tehničko usmjerenje)
  • Minimum jedna godina radnog iskustva na sličnim pozicijama
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Osnovno znanje engleskog jezika
Šta nudimo:
  • Novčana potpora za rođenje djeteta
  • Novčana potpora za sklapanje braka
  • Mogućnosti za osobni razvoj i napredovanje, obuke za zaposlene
  • Rad na izazovnim projektima s najnovijim tehnologijama
Zainteresovani kandidati prijave mogu poslati putem mejla: zana.djukic@dotnetworks.rs ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.