BOOKKEEPING AGENCY raspisuje konkurs za poziciju:

Knjigovođa

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:
  • Unos kalkulacija;
  • Obrada izlaznih i ulaznih faktura;
  • Knjiženje tekućih izvoda;
  • Usaglašavanje knjiženja u analitici sa glavnom knjigom;
  • Kontrolisanje knjige ulaznih i izlaznih faktura, konta i knjigovodstvene evidencije za obračun PDV-a;
  • Tačan i pravovremen obračun svih vrsta poreza;
  • Izrada završnog računa i odgovornost za njegovu tačnost i usklađenost sa zakonskim regulativama i normativima;
  • Pruža podatke drugim službama i klijentima;
  • Ostvaruje saradnju sa nadležnim organima i institucijama iz djelokruga svoga rada;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu rukovodioca službe, kome je i za svoj rad i odgovoran;
Uslovi:
  • Odlično poznavanje rada na računaru;
  • Engleski jezik/Ruski jezik;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
Ukoliko želite da budete dio našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju na bookkeeping.agency.doo@gmail.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.