Kompanija Sienersys d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Saradnik za računovodstvo i finansije (m/ž)
Lokacija: Podgorica
Opis posla:
  • Knjiži i dokumentuje sve poslovne promjene
  • Knjiži sve ulazne i izlazne fakture;
  • Prati i kontroliše magacinsko knjigovodstvo osnovnih sredstava;
  • Prati i blagovremeno zatvara primljene i date avanse;
  • Učestvuje u sastavljanju PDV prijave;
  • Priprema potrebnu dokumentaciju za utuženje nenaplaćenih potraživanja sa isteklim rokovima;
  • Obezbjeđuje usaglašavanje bankovnih računa;
  • Vodi evidenciju o svim kreditima i garancijama;
  • Vrši mjesečno sravnjenje i usaglašavanje trgovačkih knjiga sa knjigovodstvom;
  • Priprema i dostavlja obrasce M4 nadležnom organu za sve zaposlene;
  • Obrađuje dokumenata za popise;
  • Priprema podatke za izradu periodičnih izvještaja;
  • Priprema sve vrste izvještaja i obrazaca za potrebe zavoda za statistiku, poslovnih banaka, poreske uprave i drugih institucija;
  • Učestvuje u izradi finansijskih izvještaja;
  • Poznavanje i primjena Zakona o računovodstvu
  • Priprema ugovora
  • Daje predloge za unapređenje u svom djelokrugu rada;
  • Izvršavanje ostalih obaveza prema instrukcijama nadređenog
Uslovi:
  • VSS - Ekonomija;
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Poželjno poznavanje rada na nekom od računovodstvenih softvera
  • Minimum dvije godine iskustva na istim ili sličnim poslovima.
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
Profil kandidata:
  • Orjentisanost na detalje;
  • Sistematičnost;
  • Proaktivnost;
  • Povjerljivost;
  • Usmjerenost na razvoj.
Šta mi nudimo ?
  • Dinamičan posao koji svaki dan donosi izazove;
  • Rad u kompaniji koja je prepoznata po najreferentnijim projektima u Crnoj Gori i vani;
  • Timsko okruženje
  • Dugoročno angažovanje;
  • Učenje i razvoj.
Svi zainteresovani kandidati prijave mogu dostaviti na mejl adresu: jovana.markovic@sienersys.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.