Universal Capital Bank raspisuje konkurs za poziciju:

Referent za poslove međunarodnog platnog prometa
(na određeno vrijeme)

Broja izvršilaca: 1
Mjesto rada: Podgorica

Opis posla i ključne odgovornosti:
  • Izvršava aktivnosti vezane za plaćanja prema inostranstvu, naplate iz inostranstva i naplatu loro čekova;
  • Sprovodi mjere sprečavanja pranja novca i finansiranja terorizma;
  • Rješava reklamacije i obavlja ostalu komunikaciju s klijentima i ino bankama;
  • Pruža stručnu podršku zaposlenima u poslovnoj mreži Banke;
  • Vodi interne evidencije i registre transakcija;
  • Vrši arhiviranje dokumentacije;
  • Obavlja ostale zadatke dodijeljene od strane nadležnog rukovodioca.
Uslovi:
  • VSS - Ekonomski ili fakultet srodnog usmjerenja;
  • Potrebno radno iskustvo- minimum 1 godina na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje SWIFT standarda;
  • Poznavanje engleskog jezika i rada na računaru,
  • Pouzdanost i analitičnost,
  • Odgovoran i pozitivan stav;
  • Timski rad.
Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji ispunjavaju uslove i uđu u uži izbor.

Ukoliko ste zainteresovani molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili putem mejla: Jelena.vukicevic@ucbank.me

Ovaj oglas je istekao i poslodavac više ne prima prijave putem portala.