Kompanija Mil Pop d.o.o. oglašava slobodno radno mjesto:

DIREKTOR MARKETINGA

Osnovna  zaduženja i aktivnosti pozicije:

  • Sprovođenje aktivnosti koje doprinose razvoju imidža kompanije, koordiniranje i sprovođenje marketing i PR aktivnosti
  • Sprovođenje marketinških planova (godišnje, mjesečne i nedjeljne)
  • Sprovođenje projekta - akcijski katalog
  • Organizovanje promocija
  • Brendiranje izloga, planiranje i rad sa aranžerom

Potrebne kvalifikacije i vještine:

  • Stepen obrazovanja: VSS, ekonomskog usmjerenja
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, internet...)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (minimum 1 godinu)
  • Lične osobine: Razvijene analitičke sposobnosti, Usmjerenost na rezultat, Timski rad, Fleksibilnost, Odgovornost, Spremnost na plasiranje novih ideja i njihovo oživljavanje

Vi ste naš idealni kandidat, ako ste:

  • Ambiciozni i motivisani
  • Otvoreni za izazove i uvjek spremni da napravite korak naprijed
  • Maštoviti, kreativni, spremni da plasirate svoje ideje i sposobni da ih oživite
  • Fleksibilni u odnosu sa kolegama, spoljnim saradnicima i u primjeni novih metodologija

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite najkasnije do 11.03.2013 god. na mail: hrm.ljudskiresursi@mil-pop.com ili na fax 020/633-166.

Očekujemo Vaše prijave.

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug, biće kontaktirani od strane predstavnika kompanije.

Svim kandidatima se unaprijed zahvaljujemo na zainteresovanosti za rad u  Mil-Pop-u i ukazanom povjerenju.