Za potrebe butika Benetton, firma MP MARKETING d.o.o. iz Podgorice raspisuje oglas za sljedeću poziciju:

PRODAVAC ZA RAD U MALOPRODAJNOM OBJEKTU
(m/ž)

Lokacija: Podgorica

Opis radnog mjesta:

  • Primanje i kontrola, izlaganje i sortiranje robe
  • Profesionalna prezentacija proizvoda
  • Aktivna prodaja i primjena cross sellinga  u radu sa kupcima
  • Rad na kasi
  • Praćenje asortimana  robe i  obaviještavanje o nivou prodaje i zahtjevima kupaca
  • Primjena svih pravila i procedura definisanih na nivou kompanije
  • Održavanje urednosti radnog prostora
  • Obavljenje svih drugih zaduženja po nalogu menadžera maloprodajnog objekta i direktora prodaje

Uslovi za kandidate:

  • SSS sprema
  • Obavezno je radno iskustvo u maloprodaji
  • Obavezna je ljubaznost, prijatan i profesionalan stav prema kupcima
  • Potrebno je poznavanje osnove rada na racunaru
  • Prednost imaju kandidati koji govore engleski jezik

Kandidat treba da bude osoba sa izraženim komunikacionim sposobnostima, vještinama prezentacije i prodaje, orijentisana na kupce, ljubazna, pozitivnih stavova, pedantna i efikasna u radu.

Potrebna je spremnost  za rad u timu, ali i izražen visok stepen samoinicijative.

Ukoliko želite da postanete dio našeg tima, pošaljite svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: konkurs.marketing@yahoo.com