Štamparija Copy-Center d.o.o.  u okviru svog asortimana nudi  sve usluge digitalne stampe velikih i malih formata, usluge grafičkog dizajna, pripreme za štampu, offsetne štampe, izradu svjetlećih reklama.  Unutar sektora za proizvodnju u mogucnosti smo da obezbijedimo montazu odstampanih materijala na raznim povrsinama.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Grafički dizajner (m/ž)

Opis posla:

  • Obavljanje poslova u oblasti grafičkog dizajna: izrada knjiga grafičkih standarda, idejnih rešenja reklamnih kampanja; logotipa, kataloga, flajera, priprema za štampu i slično;

Uslovi:

  • Minimum VSS
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim poslovima;
  • Znanje rada u software-ima i aplikacijama: Adobe Paket (PhotoShop, In Design, Illustrator),
  • Poznavanje osnova tehnologije štampe i iskustvo u pripremi fajlova za štampu;
  • poželjno znanje rada u software-ima: 3D, 3DMax, Multimedia/Premier, Alter Effects;
  • Engleski jezik - napredni nivo;
  • Sposobnost za samostalni i timski rad.

Nudimo:

  • Rad u prijatnom radnom okruženju;
  • Mogućnost postepenog napredovanja;
  • Bonus sistem zasnovan na rezultatima rada;
  • Stalni radni odnos.

Ukoliko ste zainteresovani za navedeni oglas molimo Vas da nam proslijedite svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu:  posao@copy-center.me

Kontakt osoba: Milka Djuretic +382 20 675 827