Mercator-CG, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u zemlji, raspisuje oglas za radno mjesto:

Operater u Službi servis desk-a
(m/ž)

Opis posla

  • Javlja se na pozive korisnika i uz pomoć Rukovodioca Službe help deska, otklanja probleme u radu;
  • Pruža podršku korisnicima u korišćenju aplikativnog softvera i računarske opreme;
  • Koristi alate za udaljeni pristup za otklanjanje problema;
  • Otklanja probleme izlaskom na teren za regiju Podgorica Upravna zgrada i LDC Nikšić;
  • Upoznaje korisnike sa softverom i opremom;
  • Vodi evidenciju o problemima u radu sa IS i kvarovima na računarskoj opremi;
  • Prima i izdaje opremu  vanjskim partnerima uz uredno vođenje evidencije i izradu prateće dokumentacije;
  • Zaprima i evidentira novu opremu koja je stigla od partnera;
  • Učestvuje u radu popisivanja osnovnih sredstava i robe;
  • Obavještava direktora IT sektora, Rukovodioca i Saradnika help deska o nastalim problemima, izvršenim promjenama i ukazuje na potencijalne probleme;
  • Razvija osjećaj pripadnosti kolektivu i društvu i ponaša se u skladu sa Kodeksom ponašanja za zaposlene u društvu;
  • Daje predloge i sugestije za unapređenje rada službe;
  • Obavlja ostale poslove po nalogu direktora IT sektora.

Uslovi posla:

  • VSS, VII stepan – Informacione tehnologije ili srodne oblasti;
  • Poželjno prethodno radno iskustvo;
  • Tehničke vještine;
  • Temeljnost, odgovornost, proaktivnost;
  • Samostalni i timski rad;

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: ljudski.resursi@mercator.me

Kandidati se mogu informisati o svim detaljima na br. telefona: 020 449 405 i 067 631 774.

Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji idu u uži izbor na osnovu pregleda biografija.