CALGO MN d.o.o. iz Podgorice, raspisuje oglas za sljedeće radno mjesto:

Referent u računovodstvu (m/ž)

Opis posla:

  • Obavljanje knjigovdstvenih poslova, robnog i finansijskog knjigovodstva;
  • Evidencija ulaznih i izlaznih faktura;
  • Izrada I kontrola kalkulacija;
  • Knjiženje izvoda banaka;
  • Usaglašavanje kartica sa kupcima i dobavljačima;
  • Komunikacija sa klijentima i državnim/lokalnim organima;
  • Saradnja sa komercijalnim sektorom u cilju obezbeđenja kompletne dokumentacije za knjiženje (fakture; izjave; otpremnice i sl.);
  • Aktivno učešće u svakodnevnim aktivnostima sektora u vodjenju poslovnih knjiga i robno-materijalnog računovodstva;
  • Priprema i dostava izvještaja na zahtjev poslodavca.

Uslovi:

  • Minimum jedna godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama;
  • Odlično poznavanje MS Office paketa;
  • Poznavanje računovodstva;
  • Tačnost, preciznost, odgovornost i samostalnost u radu;
  • Razvijene analitičke i numeričke sposobnosti.

Ukoliko zelite da postanete dio firme Calgo MN d.o.o., svoj CV sa fotografijom posaljite na mail: office@calgomn.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Napomena: Firma Calgo MN d.o.o. zadrazava pravo da na  razgovor pozove samo kandidate koji uđu u uži krug.