Iberostar je jedan od najprestižnijih svjetskih hotelskih lanaca specijalizovan za resort hotele, poznat širom svijeta po svom renomeu i kvalitetu, sa preko 120 hotela od 4 i 5 zvjezdica na najljepšim lokacijama u Evropi, Americi i Africi.

Otvorena pozicija:

Perač suđa (m/ž)

Za naš Hotel Iberostar Herceg Novi **** u Njivicama

Za ovo radno mjesto potrebna nam je profesionalna i dinamična osoba sa izraženim komunikacijskim vještinama.

Opis posla:
  • Čisti i održava prostor gdje je suđe i pripremanje namirnica;
  • Pere  bijelo suđe ručno i pomoću mašine, vodeći računa da ne dođe do loma i gubljenja inventara;
  • Sprovodi standarde Iberostar-a;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Šefa restorana.
Obavezni uslovi:
  • III stepen stručne spreme ugostiteljskog smjera;
  • Poželjno znanje jednog internacionalnog jezika.
Nudimo:
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada u međunarodnoj kompaniji;
  • Atraktivna primanja;
  • Priliku za profesionalno usavršavanje kroz kompaniju, te kroz različite treninge i seminare.
Ukoliko ste zainteresovani:

Pošaljite Vaš CV sa fotografijom (na engleskom jeziku) i eventualne preporuke, najkasnije do 30/09/2023 na sljedeću email adresu: henrrh@iberostar.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Samo kandidati koji ispunjavaju gore navedene uslove biće uzeti u razmatranje.
www.iberostar.com