Firma BB SOLAR D.O.O. Podgorica, sa sjedištem na adresi Bulevar Revolucije br. 7, raspisuje oglas za 1 izvršioca za sledeće radno mjesto:

GRAĐEVINSKI TEHNIČAR

Potrebni uslovi:
  • IV stepen stručne spreme
  • Minimum 5 (pet) godina aktivnog radnog iskustva u struci na objektima visokogradnje
  • Aktivan vozač - B kategorija.
  • Poznavanje rada na računaru je prednost prilikom odabira kandidata (Office paket, Outlook, AutoCAD, MS-Project)
  • Poželjno znanje engleskog jezika;
Opis posla:
  • Organizovanje i praćenje radnih procesa na izvođenju građevinskih i građevinsko-zanatskih radova;
  • Uredno vođenje gradilišne dokumentacije.
  • Izveštavanje nadređenih o svim aktivnostima i rezultatima;
Nudimo:
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi;
  • Sigurna primanja i druge benefite u skladu sa pozicijom i ličnim doprinosom.
Napomena:

Ako ste zainteresovani da se priključite našem timu pošaljite svoje prijave u formi CV-ja na mail adresu posao@bbsolar.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

BB SOLAR D.O.O. zadržava pravo da pozove na razgovor samo odabrane kandidate