Firma BB SOLAR D.O.O. Podgorica, sa sjedištem na adresi Bulevar Revolucije br. 7, raspisuje oglas za 1 izvršioca za sledeće radno mjesto:
Komercijalista

Mjesto rada: Podgorica
Potrebni uslovi:
  • Minimum SSS (poželjni kandidati sa elektro ili mašinskom strukom);
  • Minimum 3 godine  radnog iskustva u sektoru nabavke i prodaje (poželjno iskustvo u prodaji elektro materijala i opreme ili iskustvo u sektoru projektovanja ili izvođenja radova na instalacijama jake/slabe struje);
  • Aktivno korišćenje Microsoft Office paketa;
  • Odlično poznavanje osnova unutrašnje i spoljašnje trgovine;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika.
Glavna zaduženja:
  • Učestvuje u organizaciji nabavke opreme za interne potrebe i nabavke i prodaje opreme eksterno za potrebe veleprodaje;
  • Održava kontakte sa dobavljačima i kupcima;
  • Istražuje i prati dešavanja na tržištu na osnovu čega kreira politiku i strategiju realizacije nabavke i prodaje;
  • Učestvuje u planiranju nabavke osnovnih sredstava, materijala, rezervnih djelova, HTZ opreme i sitnog inventara;
  • Prikuplja i analizira ponude od dobavljača i predlaže izbor najpovoljnijeg dobavljača.
Profil kandidata:
  • Odgovoran i samoinicijativan;
  • Metodičan, precizan, analitičan i organizovan;
  • Adaptivan u intenzivnim radnim aktivnostima i timskom radu;
  • Izražene verbalne i pisane komunikacione sposobnosti;
Nudimo:
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi;
  • Usavrašavanje i sticanje novih znanja i vještina;
  • Stimulativna nagrađivanja zavisno o poslovnim rezultatima i rezultatima tima;
  • Plata: po dogovoru u zavisnosti od reference kandidata.
Napomena:
Prijave sa biografijom (CV) možete poslati na mail adresu: posao@bbsolar.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Provjeru sposobnosti vrši poslodavac.
BB SOLAR D.O.O. zadržava pravo da pozove na razgovor samo odabrane kandidate.