Lošinj Hotels&Villas (LH&V) hotelski je brend društva Jadranka turizam d.o.o. pod kojim djeluje šest hotela i 11 restorana te vile i apartmani smješteni na najatraktivnijim lokacijama otoka Lošinja, kapaciteta više od 3.500 gostiju.

Lošinj Hotels&Villas raspisuje oglas za poziciju:

Wellness kozmetičar (m/ž)
Opis posla:
  • pružanje usluga tretmana uljepšavanja / njega lica i tijela, masaža,  depilacija, manikura i pedikura
  • davanje preporuke proizvoda kućne njege nakon tretmana
  • obavljanje uvodnog  razgovora prema spa upitniku zdravlja gosta te preuzimanje odgovornosti za prilagodbu tretmana, proizvoda i preporuke prema upitniku zdravlja gosta
  • nakon svakog tretmana vrši preporuku  najboljeg programa kućne njege proizvoda prema potrebama gosta a u skladu sa ponudom odgovarajućeg spa centra
  • rad na recepciji (naplata, rezervacija kao i preporuka tretmana)
  • održavanje čistoće radnog mjesta
  • pripremanje i posluživanje pića dobrodošlice, laganih zalogaja uz piće i čaja
  • aktivno promovira spa i wellness usluge te koristi sugestivnu tehniku prodaje dodatnih spa tretmana i       proizvoda.
  • detaljno poznavanje rukovanja opremom i instrumentima, korištenje, dezinfekcija i sterilizacija iste
  • odlično poznavanje cjelokupne spa ponude, sadržaja i  promocija

Uvjeti:
  • stručna sprema: SSS VSS sa usavršavanjem u struci (potvrda)
  • edukacije za završenog: terapeuta, kozmetičara, masera, tretmani tijela, aparaturne  njege lice i/ili tijela, tehnika depilacija, manikura i/ili pedikura
  • radno iskustvo: minimalno godinu dana (hoteli 5*) ili dvije godine (hoteli 4*)
  • prednost iskustvo edukacije kozmetičkih brendova (kuća/proizvoda)
  • aktivno znanje minimalno jednog stranog jezika (engleski jezik kao prvi jezik, ostali njemački ili talijanski jezik) prednost

Vještine:
  • smisao za ljepotu i potrebe gosta
  • komunikativnost i srdačnost
  • organizacijske i komunikacijske vještine
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

Nudimo Vam:
  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • osigurana izrada sanitarne knjižice
  • inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave privremenog boravka
  • stimulativna primanja,
  • na osnovnu plaću obračunava se minuli rad (staž u Hrvatskoj) te svi dodaci na plaću; rad nedjeljom blagdanom, dvokratni rad, povremeni noćni rad, noćni rad
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacije i mogućnost napredovanja
  • produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i evv. ostvarene dane godišnjeg odmora
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
Svi zainteresovani kandidati se mogu prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.