Lošinj Hotels&Villas (LH&V) hotelski je brend društva Jadranka turizam d.o.o. pod kojim djeluje šest hotela i 11 restorana te vile i apartmani smješteni na najatraktivnijim lokacijama otoka Lošinja, kapaciteta više od 3.500 gostiju.

Lošinj Hotels&Villas raspisuje oglas za poziciju:

Radnik u domaćinstvu (sobar) (m/ž)

Opis posla:
  • pripremanje i čišćenje smještajnih jedinica i sudjelovanje u održavanju javnih prostora
  • briga o urednosti, čistoći i higijeni hotela poštivajući standarde i procedure hotela
  • aktivno sudjelovanje u rezultatima i uspješnosti odjela svojim radom I poštivanjem filozofije hotela i tvrtke
  • korištenje aplikacije za praćenje rada i uspješnosti
  • profesionalan i diskretan odnos prema gostima
  • izvršavanje svih zadataka dobivenih od strane nadzornice/domaćice

Uvjeti:
  • stručna sprema: SSS
  • poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
  • poželjno radno iskustvo u hotelima visoke kategoriije
  • prednost poznavanje engleskog  jezika
  • spremnost na korištenje aplikacije za praćenje rada i uspješnosti

Vještine:
  • diskretnost u radu
  • razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost
  • izuzetna posvećenost održavanju higijene i kvalitete objekata
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • sklonost timskom radu
  • brzina, spretnost
  • sposobnost rada u stresnim okolnostima
  • komunikativnost

Nudimo Vam:
  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
  • osigurana radna odjeća i obuća
  • inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave privremenog boravka
  • stimulativna primanja
  • na osnovnu plaću obračunava se minuli rad (staž u Hrvatskoj)  te svi dodaci na plaću; rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, povremeni noćni rad, noćni rad
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • edukacije i mogućnost napredovanja
  • produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i evv. ostvarene dane godišnjeg odmora
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu

Svi zainteresovani kandidati se mogu prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.