Internacionalna kompanija CMM Investment Consulting Group, sa predstavništvom u Budvi, traži Operativnog menadžera.
Ako ste ambiciozna, lojalna i vrijedna osoba zainteresovana za rad u globalnom, dinamičnom i klijentima orijentisanom investicionom okruženju koje nagrađuje vašu kreativnost, inicijativu i doprinos, onda je CMM kompanija pravo mjesto za Vas!

Kompanija CMM ima predstavnike širom svijeta, kao što su Rusija, Španija, Velika Britanija, Turska. Bavi se svim uslugama iz oblasti nekretnina: izgradnja, prodaja, iznajmljivanje, održavanje, opremanje, investicioni konsalting. Kompanija je osvojila nagradu na European Property Awards 2019-2020 i apsolutni je lider u poslovanju sa nekretninama u Crnoj Gori.

Operativni menadžer

Opis posla:

  • Organizovanje rada u sektoru menadžmenta i vođenje evidencije o izvršenju zadataka;
  • Sastavljanje plan rada za vozače i higijeničarke;
  • Vođenje evidenciju o transferima klijenata;
  • Predstavljati sponu izmedju upita klijenata i gostiju sa sektorom remonta;
  • Sastavljanje ponuda za dopunsko opremanje stana (nepohodne stvari za izdavanje);
  • Obavljanje kupovine dekoracija i potrebnih stvari za izdavanje i po potrebi kupovina kancelarijskog inventara;
  • Ispitivanje finansijskih podataka i korišćenje istih za poboljšanje profitabilnosti.

Uslovi:

  • Znanje engleskog jezika, poznavanje ruskog prednost;
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim radnim pozicijama;
  • Poznavanje organizacione efikasnosti i upravljanja operacijama;
  • Poznavanje poslovnih i finansijskih principa;
  • Izvrsne komunikacione vještine;
  • Sposobnost liderstva;
  • Izuzetne organizacione sposobnosti;
  • Poželjne karakteristike: odgovornost, komunikativnost i fleksibilnost.

Šta nudimo:

  • Smještaj;
  • Opsežnu obuka i razvoj, mogućnosti za razvoj karijere;
  • Međunarodno iskustvo.

Molimo Vas da svoju prijavu, zajedno sa biografijom dostavite na adresu hr@cmm-montenegro.com  ili se prijavite putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Radujemo se što ćemo primiti Vašu prijavu i upoznati vas u procesu.