Sea Star Condo Hotel raspisuje konkurs za poziciju:

Šef recepcije (m/ž)

Lokacija: Budva
Opis posla:
  • Organizacija rada na recepciji, smještaju gostiju u sobe, itd. u skladu sa utvrđenim standardima hotelskog poslovanja;
  • Rukovođenje svim poslovima oko rezervacije soba;
  • Osiguravanje kvalitetnog i efikasnog poslovanja recepcije;
  • Obuka novozaposlenih recepcionera za rad po standardima i procedurama hotela;
  • Dodeljuje radne zadatke zaposlenima na podređenim pozicijama;
  • Vodi evidenciju o žalbama i komentarima gostiju putem interneta i na licu mesta;
  • Kontrola naplata i provjera računa od strane recepcionera, dugovanja i uplata od strane rezervacionih sistema, turističkih agencija i kompanija;
  • Kontrola unijetih rezervacija za tekući dan u saradnji sa menadžerom prodaje hotelskih kapaciteta;
  • Kontrola urađenih predautorizacija na osnovu popunjenosti hotela, garancija plaćanja, depozita gostiju;
  • Izdavanje naloga nosačima prtljaga, radnicima na parkiralištu i garaži;
  • Odgovornost da je svaka usluga hotela pravilno registrovana po važećem cjenovniku svakog odjeljenja;
  • Evidencija i nadzor nad radom svoje službe;
  • Kontrola tačnosti i ažurnosti vođenja poslovne evidencije;
  • Davanje obračuna poreza i boravišne takes;
  • Davanje mjesečnih izvještaja o radu recepcije;
  • Vodi računa o fakturisanju i naplati hotelskih usluga.
Uslovi:
  • Poznavanje hotelijerskog poslovanja;
  • Organizacijske i komunikacijske vještine;
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • Visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka;
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu;
  • Iskustvo rada na traženoj poziciji minimum dvije godine.
Šta vam možemo ponuditi:
  • Mogućnost zaposlenja u dinamičnom okruženju;
  • Obezbijeđenu nadoknadu za smještaj
  • Timski rad, harmonične odnose unutar kolektiva;
Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili putem mejl adrese: seastar.prijavezaposao@gmail.com