Pearl Beach Resort**** je crnogorski renomirani resort koji je, zahvaljujući jedinstvenoj poziciji na samoj obali i vrhunskom kvalitetu, prepoznatljiv van crnogorskih granica. Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, Pearl Beach Resort  Vam nudi priliku na sledećoj poziciji:

Sobarica

Uslovi:
  • Odgovorna i vrijedna osoba;
  • Usmjerena na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje.
Opis posla:
  • Ulazi u sobu i priprema je za čišćenje;
  • Posprema krevet;
  • Briše prašinu na namještaju i u cijeloj sobi;
  • Obnavlja zalihe u gostinjskoj sobi i kupatilu;
  • Čisti kupatilo;
  • Čisti toalet i ormare;
  • Usisava sobu i prostirke;
  • Provjerava status sobe i brine se za sigurnost soba;
  • Brine se za prisustvo potrebnih stvari u sobi prema dogovorenim standardima;
  • Donosi i preuzima posuđene stvari gostima (pegla, daska za peglanje i slično);
  • Brine se za privatnost gostiju;
  • Izvodi povremene radnje čišćenja (dubinsko čišćenje prostirki, generalno čišćenje i slično) kada je potrebno;
  • Čisti spavaću sobu i podove;
  • Dopunjava zalihe pića u mini baru;
  • Brine se za čistoću i održava radni prostor u sobi;
  • Brine se za radni prostor u hotelu;
  • Odgovara na poziv gosta, preuzima utiske ili primjedbe gosta;
  • Ima dozvoljen ulaz u sobe zbog čišćenja i pružanja ostalih usluga po potrebi;
  • Odgovorna za praćenje standardnih procedura;
  • Održava u urednom stanju opremu za rad i i inventor;
  • Vodi evidenciju i odgovara za utrošeni sanitarni materijal i sredstva;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu nadzornice soba.
Zaposlenima nudimo:
  • Atraktivnu zaradu;
  • Poslovno usavršavanje;
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju;
  • Mogućnost cjelogodišnjeg angažmana za najbolje candidate;
  • Smještaj, hranu.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoj CV mogu proslijediti na e-mail adresu: hr@pearlbeachresort.meputem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili je donijeti lično u centralu “ŠAJO” grupe, 8.Mart br.36, Podgorica od 10h do 15h ili kancelariju Pearl Beach Resort-a, Čanj od 10h do 15h.
Za dodatne informacije, pozovite 068 822 932.

Ukoliko želite da zaradite, steknete vrijedno iskustvo u renomiranom turističkom naselju “Pearl Beach Resort” u Čanju i provedete sezonu na moru, prijavite se i iskoristite jedinstvenu priliku da postanete dio našeg tima!

Internet stranica: www.pearlbeachresort.me