The HeadHunter je kompanija koja se primarno bavi ljudskim resursima, savjetovanjem u vezi ljudskih resursa, podizanjem svijesti poslodavaca o značaju odsjeka ljudskih resursa u kompaniji.
The HeadHunter ima predstavnike sa kancelarijama u Crnoj Gori, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Albaniji, Sjevernoj Makedoniji, na Kosovu, u Teksasu (SAD).

Za potrebe našeg Klijenta,objavljujemo oglas za poziciju:

Agent prodaje nekretnina (m/ž)
Lokacija: Tivat

Opis posla:

  • Pokazivanje i plasiranje nekretnine mogućim kupcima,
  • Održavanje i ažuriranje liste dostupnih nekretnina.
  • Utvrđivanje potrebe i finansijske mogućnosti klijenata ili predlog rešenja koja im odgovara.
  • Posrednički pregovarački procesi, konsultacije klijenata o tržišnim uslovima, cijenama, hipotekama, zakonskim zahtevima i srodnim pitanjima, obezbeđujući fer i pošteno poslovanje.
  • Uporedna analiza tržišta radi procjene vrijednost imovine.
  • Priprema neophodne papirologije.
  • Saradnja sa proceniteljima, advokatima, notarima itd.
  • Pripremanje ponuda za kupovinu stanova i poslovnih prostora.
  • Obezbjeđivanje potpisivanja ugovora po potrebi.
Potrebne kvalifikacije:
  • Iskustvo na istim pozicijama.
  • Komunikativnost, odmjerenost, smirenost.
  • Iskustvo u korišćenju društvenih mreža, istraživanju portala, onlajn medija.
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Vještine pregovaranja.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: cv@theheadhunter.com