G TECH d.o.o. , kompanija koja se bavi IT uslugama, raspisuje oglas za radno mjesto:

Tehničar za informacione tehnologije (IT) i podršku

Lokacija: Podgorica

Opis posla:
  • Rad na terenu;
  • Podrška korisnicima na terenu;
  • Preuzimanje robe iz magacina;
  • Isporuka robe korinisnicima na terenu;
  • Postavljanje periferne opreme, kao što su štampači, sa odabranim materijalima za rad ili nadgledanje postavljanja periferne opreme;
  • Pomoć u radu servisa;
Uslovi posla:
  • IV stepen stručne spreme;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Komunikativnost, ljubaznost i sposobnost za samostalni i timski rad;
  • Prilagodljivost dinamičnim uslovima posla;
  • Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom u IT-u.
  • Volja za učenjem i  napredovanjem;
  • Osnovno poznavanje rada na računaru;
Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS, na E-mail adresu: info@gtech.co.me ili se mogu informisati o svim detaljima na br. telefona: 067 545 800

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži krug.