Bacchus raspisuje konkurs za poziciju:

Konobar (m/ž)

Lokacija: Palmižana, Hvar

Opis posla:
  • Organizacija stolova i primanje narudžbi
  • Vođenje računa da se gost posluži što brže i kvalitetnije
  • Komunikacija s osobljem šanka i kuhinje
  • Posluživanje hrane i pića
  • Briga o potrebama, željama gostiju
  • Briga o čistoći inventara, opreme i prostora
  • Vršenje pripremnih i završnih radova u restoranu
Uslovi:
  • Poželjno poznavanje vina i cocktaila
  • Visok nivo odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • Sklonost timskom radu, fleksibilnost i kreativnost
  • Gostoljubivost i profesionalni odnos prema gostima
  • Usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • Tačnost i urednost
  • Potrebno iskustvo od minimalno 2 godine
Strani jezici:
  • Aktivno znanje engleskog obavezno
  • Poželjno poznavanje još 1.stranog jezika
Stručna sprema:
  • SSS/KV
Šta nudimo:
  • Smještaj i 2 obroka
  • Za strane zaposlene obezbeđujemo i snosimo troškove izdavanja boravišne i radne dozvole
  • Osigurana izrada sanitarne knjižice
  • Osigurana radna odjeća
  • Naknada troškova prevoza do radnog mjesta
  • Boravak i rad u prijateljskoj atmosferi
Početak rada: 01.05.2023
Završetak rada: 15.10.2023

Ukoliko ste zainteresovani, prijavu možete poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: bacchuspalmizana@gmail.com