Bacchus raspisuje konkurs za poziciju:

POMOĆNI KUVAR

Lokacija: Palmižana, Hvar

Opis posla:
  • Čišćenje i održavanje higijene prostora, uređaja i kuhinjskog pribora
  • Učešće u pripremi i kuvanju jednostavnih jela, salata i priloga po uputstvu kuvara
  • Vođenje brige o skladištenju nepotrošenih namirnica
  • Usluživanje jela na liniji kao i nadopunjavanje
  • Ostali zadaci po nalogu šefa kuhinje
Uslovi:
  • Sklonost timskom radu
  • Preciznost i kreativnost u radu
  • Visok nivo odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • Marljivost, spremnost na učenje
  • Radno iskustvo minimalno 1 godinu na stoj ili sličnoj poziciji
Stručna sprema:
  • KV/SSS
Šta nudimo:
  • Smještaj i 2 obroka
  • Za strane zaposlene obezbeđujemo i snosimo troškove izdavanja boravišne i radne dozvole
  • Osigurana izrada sanitarne knjižice
  • Osigurana radna odjeća
  • Naknada troškova prevoza do radnog mjesta
  • Boravak i rad u prijateljskoj atmosferi
Početak rada: 01.05.2023
Završetak rada: 15.10.2023

Ukoliko ste zainteresovani, prijavu možete poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: bacchuspalmizana@gmail.com