Kompanija TABACCO SHOP raspisuje konkurs za radno mjesta:

KOORDINATOR MALOPRODAJE
za teritoriju Crne Gore – 1 izvršilac

OPIS POSLA:

  • Organizacija, koordinacija i kontrola rada mreže maloprodajnih objekata
  • Definisanje prodajnih ciljeva i praćenje rezultata
  • Razvijanje i unapređenje odnosa sa postojećim i novim klijentima
  • Izvještavanje i analiza prodajnih rezultata
  • Praćenje tržišta i rada konkurencije
  • Spremnost na terenski rad

USLOVI:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Neophodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Dobre komunikacione i  pregovaračke sposobnosti
  • Poznavanje rada na računaru
  • Aktivan vozač (B kategorija)

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju, molimo Vas da sažetu biografiju sa fotografijom pošaljete na e-mail konkurs@bar-kod.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS najkasnije 5. februara 2022. godine.

Kompanija Tabacco Shop zadržava pravo da na razgovor pozove samo kandidate koji uđu u uži izbor.