Firma BB SOLAR D.O.O. Podgorica, sa sjedištem na adresi Bulevar Revolucije br. 7, raspisuje oglas za 2 izvršioca za sledeće radno mjesto:

ARHITEKTA

Potrebni uslovi:
  • Diplomirani inženjer arhitekture ili Master arhitekture;
  • Poznavanje rada na računaru: MS Office, AutoCad;
  • Poznavanje drugih grafičkih programa i softwera za 3D modelovanje je prednost;
  • Obavezno je posjedovanje licence  za izradu tehničke dokumentacije i građenje objekata;
Opis posla:
  • Razrada projekata;
  • Terenski rad;
Nudimo:
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi;
  • Usavrašavanje i sticanje novih znanja i vještina;
  • Rad na velikim projektima;
  • Sigurna primanja i druge benefite u skladu sa pozicijom i ličnim doprinosom razvoju projekta i tima.
Napomena:
Prijave sa biografijom u formi CV-ja koji mora sadržati fotografiju, lične podatke i kontakt telefon, dostavljaju se isključivo mailom na adresu: natasa.spalevic@bbsolar.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

BB SOLAR D.O.O. zadržava pravo da pozove na razgovor samo odabrane kandidate.