Firma BB SOLAR D.O.O. Podgorica, sa sjedištem na adresi Bulevar Revolucije br. 7, raspisuje oglas za 1 izvršioca za sledeće radno mjesto:

GRAĐEVINSKI INŽENJER

Potrebni uslovi:
  • Diplomirani inženjer građevinarstva, smjer konstruktivni, VII stepen;
  • Neophodno poznavanje programa: MS Office, AutoCAD,..
  • Poželjno znanje engleskog jezika;
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Posjedovanje licence  za izradu tehničke dokumentacije i građenje objekata;
  • Vozačka dozvola (B)..
Opis posla:
  • Organizacija i praćenje izvođenja radova na gradilištu – terenski rad
Nudimo:
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi;
  • Sigurna primanja i druge benefite u skladu sa pozicijom i ličnim doprinosom
Napomena:
Prijave sa biografijom u formi CV-ja koji mora sadržati fotografiju, lične podatke i kontakt telefon, dostavljaju se isključivo mailom na adresu: natasa.spalevic@bbsolar.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

BB SOLAR D.O.O. zadržava pravo da pozove na razgovor samo odabrane kandidate