Accounting & Consulting Solutions D.O.O. iz Podgorice raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

Računovođa (m/ž)
Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

  • Knjiženje poslovnih promjena u finansijskom računovodstvu;
  • Obračun poreza i drugih javnih prihoda i kontrola;
  • Obračuni plata, poreskih rashoda, bolovanja, putnih naloga i sl.;
  • Sravnjavanje kartica dobavljača i kupaca;
  • Arhiviranje knjigovodstvene dokumentacije;
  • Priprema dokumentacije za završna knjiženja na kraju godine;
  • Izrada godišnjih bilansa i obračuna dobiti i gubitka, poreza na dobit, statističkih izvještaja i svih drugih po zakonu potrebnih izveštaja;
  • Koordinacija sa Menadžmentom firme i spoljnim subjektima kao što su banke, revizori, poreski organi, zdravstveni i penzioni fondovi i sl.;
  • Praćenje poreskih propisa;
  • Praćenje i sravnjavanje poreskih kartica sa državnim organima.

Uslovi:

  • Minimum VI stepen stručne spreme iz oblasti ekomonije, računovodstva, finansija;
  • Radno iskustvo u struci najmanje 2 godine;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru, Microsoft Excel je preduslov;

Poželjne osobine koje kandidat/kinja treba da posjeduje:

  • Visok stepen odgovornosti i predanosti radu;
  • Profesionalan stav i ljubaznost u ophođenju;
  • Sposobnost dobre procjene karaktera, taktičnost i samopouzdanje;
  • Sklonost aktivnom slušanju;
  • Čvrst karakter i odlučnost;
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu;
  • Spremnost na timski rad;
  • Spremnost za rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima.

Pridružite se našem timu!

U koliko ste zainteresovani za ovu poziciju svoj CV slati na: ekspertoffice@t-com.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.