Pearl Beach Resort**** je crnogorski renomirani resort koji je, zahvaljujući jedinstvenoj poziciji na samoj obali i vrhunskom kvalitetu, prepoznatljiv van crnogorskih granica. Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, Pearl Beach Resort Vam nudi priliku na sledećoj poziciji:

Menadžer prodaje (m/ž)

Uslovi:

  • Odgovorna i vrijedna osoba
  • Usmjerena na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Vrši prodaju hotelskih kapaciteta
  • Kontroliše realizaciju rezervacija i naplatu pruženih usluga
  • Obavlja i druge poslove iz djelokruga rada sektora prodaje,po nalogu direktora
  • Planiranje, promovisanje, aktivna prodaja smještajnih i konferencijskih kapaciteta u koordinaciji sa odjeljenjem prodaje i neposrednim rukovodiocem
  • Pregovaranje o sklapanju ugovora vezanih za konferencijske i smještajne kapacitete
  • Ugovaranje saradnje sa novim komitentima i održavanje partnerske saradnje sa postojećim
  • Izvještavanje rukovodioca o rezultatima prodaje i planovima pospješivanja
  • Analiza tržista, praćenje i uporedjivanje konkurentnosti na tržistu
  • Strateška procjena tržišta i komitenata i predlaganje aktivnosti za aktivno pozicioniranje na tržištu
  • Planiranje i ugovaranje B2B sastanaka u koordinaciji sa sektorom prodaje i neposrednim rukovodiocem
  • Precizno informisanje klijenata o ponudi hotela

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
  • Mogućnost cjelogodišnjeg angažmana za najbolje kandidate
  • Smještaj, hranu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoj CV mogu proslijediti na e-mail adresu: hr@pearlbeachresort.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS, ili je donijeti lično u centralu “ŠAJO” grupe, 8.Mart br.36, Podgorica od 10h do 15h ili kancelariju Pearl Beach Resort-a, Čanj od 10h do 15h.
Za dodatne informacije, POZOVITE 068 822 932

Internet stranica: www.pearlbeachresort.me