The HeadHunter je kompanija koja se primarno bavi ljudskim resursima, savjetovanjem u veziljudskih resursa, podizanjem svijesti poslodavaca o značaju odsjeka ljudskih resursa u kompaniji.The HeadHunter ima predstavnike sa kancelarijama u Crnoj Gori, Srbiji, Bosni i Hercegovini,Albaniji, Sjevernoj Makedoniji, na Kosovu, u Teksasu (SAD).

Za potrebe našeg Klijenta objavljujemo oglas za poziciju:

VISUAL MERCHANDISER AND BUYER
- ARANŽER I KUPAC –
Podgorica

Opis poslova:
  • Implementacija dizajna i planova kreiranih od strane VM menadżera;
  • Odgovornost za kreiranje atraktivnih vizuelnih vanjskih izloga, i izloga u radnji, u skladu sa smernicama kompanije;
  • Stilizovanje i oblačenje lutaka i korišćenje kreativnog osvetljenja za izloge;
  • Učešće u procesu slanja i prijema robe i osiguravanje da je roba spremna za kupca prije nego što postane dostupna kupcu;
  • Pomoć prodajnom osoblju u dopuni robe u prodajnom prostoru;
  • Razvijanje i održavanje znanja o najsavremenijoj modi, razumijevanje modnih trendova i kako se oni odnose na merchandising strategiju kompanije;
  • Razmjena znanja i edukacija saradnika o standardima robe;
  • Pregovaranje sa inostranim dobavljačima;
  • Nabavka, biranje kolekcija i kupovina robe;
Od vas očekujemo:
  • Radno iskustvo na istim poslovima minimum 3 godine;
  • Poželjno iskustvi u radu biznisa odjeće i obuće;
  • Engleski jezik na nivou dovoljnom za pisanu i usmenu komunikaciju;
  • Poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, PowerPoint);
  • Interesovanje za modu;
  • Kreativnost i strast za modom;
  • Odlične komunikacijske vještine;
  • Odlične organizacione sposobnosti (posebno kada je u pitanju postavljanje ciljeva i prioritizacija zadataka) i pristup orijentisan na detalje;
Možete očekivati:
  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Konstantan rast i razvoj;
  • Obezbijeđeno stručno usavršavanje;
  • Rad na izazovnim projektima;
  • Stabilna primanja uz mogucnost ostvarenja dodatnog finansijskog stimulansa za ostvarene rezutate rada;
Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV na e-mail adresu: cv@theheadhunter.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.