The HeadHunter je kompanija koja se primarno bavi ljudskim resursima, savjetovanjem u veziljudskih resursa, podizanjem svijesti poslodavaca o značaju odsjeka ljudskih resursa u kompaniji.The HeadHunter ima predstavnike sa kancelarijama u Crnoj Gori, Srbiji, Bosni i Hercegovini,Albaniji, Sjevernoj Makedoniji, na Kosovu, u Teksasu (SAD).

Za potrebe našeg Klijenta objavljujemo oglas za poziciju:
Marketing menadžer (m/ž)
Podgorica

Opis poslova:
  • Koordinacija i upravljanje marketing funkcijom u Kompaniji;
  • Planiranje plana i budžeta za oglašavanje i realizacija kampanja (Ads Manager, Google Ads);
  • Rad u Adobe programima za grafičku pripremu i doradu postova i fotografija;
  • Saradnja i komunikacija sa partnerima i saradnicima;
  • Osmišljavanje marketinških kampanja i njihova realizacija;
  • Osmišljavanje i razrada loyalty programa;
  • Praćenje i komunikacija sa medijima;
  • Priprema PR tekstova;
  • Vođenje Instagram profila (planiranje i kreiranje sadržaja);
  • Vođenje Facebook stranice (planiranje i kreiranje sadržaja);
  • Usmjeravanje marketing operative;
  • Copywriting;
  • Izrada mjesečnih i godišnjih izveštaja iz oblasti marketinga ;
  • Poželjno znanje u administriranju web sajta;

Od vas očekujemo da:
  • Budete sposobni za rad u timu;
  • Spremni ste za preuzimanje odgovornosti;
  • Imate iskustvo u radu na istim ili sličnim pozicijama min dvije godine;
  • Iskustvo i dobro poznavanje digitalnog marketinga;
  • Dobro poznajete pisani i govorni engleski jezik;
  • Dobro poznajete rad u Microsoft Windows okruženju;
  • Dobro poznajete rad u Adobe programima;
  • Poznajete alate za oglašavanje i analitiku;
  • Poznavanje marketing metrike;
 Možete očekivati:
  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Konstantan rast i razvoj;
  • Obezbijeđeno stručno usavršavanje;
  • Rad na izazovnim projektima;
  • Stabilna primanja uz mogucnost ostvarenja dodatnog finansijskog stimulansa za ostvarene rezutate rada;
Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV na e-mail adresu: cv@theheadhunter.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.