Kompanija Kastex, veleprodaja kancelarijskog ipotrošnog materijala, IT opreme, usled povećanja obima posla i proširenja uspešne saradnje sa klijentima, traži nove ambiciozne ljude u okviru našeg prodajnog tima.
Postojimo 30 godina, a rastemo velikom brzinom i zato su nam potrebni ljudi koji će sa nama dijeliti iste vrijednosti.
U cilju daljeg razvoja našeg tima raspisujemo konkurs za radno mjesto komercijalista,

Komercijalista (m/ž)

Opis radnog mjesta:

  • Svakodnevna komunikacija i implementacija svih aktivnosti vezanih za razvijanje i odrzavanje poslovnih odnosa sa kupcima u skladu sa internim standardima
  • Predlaganje i pronalazenje novih  kupaca
  • Analiziranje tržišta i predlaganje aktivnosti i mjera u unapređenju poslovanja
  • Praćenja i kontrola lagera, predlog nabavke, aktivnosti po pitanju marketinga i akcijske prodaje
  • Praćenje i predlaganje novih trendova koji mogu uticati na pospješenje prodaje
  • Ugovaranje novih poslova
  • Kreiranje porudžbenica za kupce
  • Dogovor i praćenje rokova naplate potraživanja

Očekujemo:

  • VSS diplomirani ekonomista
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Naglašene pregovaračke, komunikacijske i liderske sposobnosti
  • Preciznost i odgovornost u radu
  • Samostalnost i proaktivnost

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj i sigurnoj firmi
  • Rad u dinamičnom radnom okruženju
  • Uspješan rad u dobro koordiniranom timu
  • Odličnu priliku za odgovorne i zainteresovane kandidate
  • Dobru finansijsku i stimulativnu priliku u vidu zarade

*Selekciju kandidata vrši poslodavac.

Za datu poziciju potrebna 2 izvršioca

Zainteresovani kandidati se na oglas mogu prijaviti slanjem svoje biografije na e-mail adresu: stevan.karadaglic@kastex.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.