Montenegrina Hotel & SPA je potpuno novi hotel na Crnogorskom primorju smješten u Rafilovićima, donosi potpuno novi šarm pomješan sa tradicionalnim Crnogorskim gostoprimstvom i svjetskim standardima hotelijerstva. Ukoliko smatrate da posjedujete sve potrebne kvalitete i spremni ste da postanete dio našeg tima možete konkurisati na sledeći oglas:

Kuvar (m/ž)

Uslovi:

  • Iskustvo u radu u hotelima visoke kategorije u trajanju duzem od  2 godine
  • Sposobnost rada pod pritiskom kratkih rokova
  • Timski orjentisan
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje

Opis posla:

  • Priprema hrane
  • Organizacija I postavljanje radne stanice sa svim potrebnim sastojcima I kuhinjskom opremom
  • Priprema sastojaka za kuvanje i provjera kvaliteta istih
  • Pravilno skladištenje hrane u skladu sa procedurama
  • Održavanje higijene u kuhinji u skladu sa propisanim procedurama

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
  • Mogućnost cjelogodišnjeg angažmana za najbolje kandidate
  • Smještaj, hranu, naknadu za troškove prevoza

Zainteresovani kandidati mogu slati svoj CV na e-mail adrese: hr@hotelmontenegrina.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.