Montenegrina Hotel & SPA je potpuno novi hotel na Crnogorskom primorju smješten u Rafilovićima, donosi potpuno novi šarm pomješan sa tradicionalnim Crnogorskim gostoprimstvom i svjetskim standardima hotelijerstva. Ukoliko smatrate da posjedujete sve potrebne kvalitete i spremni ste da postanete dio našeg tima možete konkurisati na sledeći oglas:

Šef tehničke službe

Uslovi:

  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u hotelima 4 i 5 zvjezdica i/ili rizortima
  • SSS tehničkog usmjerenja
  • Sposobnost organizacije rada i sposobnost upravljanja ljudima
  • Analitičnost i sistematičnost
  • Fleksibilnost radnog vremena
  • Proaktivnost u rješavanju problema i pritužbi gosta i radnika
  • Konstantno ulaganje i razvijanje u području rada

Opis posla:

  • Rukovodi i organizuje sve tehničke poslove unutar hotelskog kompleksa
  • Vodi brigu o tome da je osiguran besprekoran rad po pitanju svih tehničkih uređaja, te nadzire održavanje i servisiranje tehničkih uređaja
  • Učestvuje u identificikovanju ključnih tehničkih potreba, evaluaciji tehničkih rješenja i strategije,te nadgleda sprovođenje odabranih rješenja
  • Odgovara za planiranje i nabavku materijalnih,tehničkih i drugih sredstava za rad kao i za racionalno trošenje istih
  • Planira operativni budžet i nadgleda trošenje resursa
  • Učestvuje u definisanju investicionih planova i investicionog održavanja,te nadzire realizaciju istih u saradnji sa izvršnim direktorom
  • Odgovara za zadovoljavanje zakonskih propisa iz djelokruga svog rada
  • Brine za vođenje odgovarajuće evidencije u službi, izrađuje plan radne snage za službu, te predlaže raspored i premještaj radnika u okviru službe
  • Predlaže i uvodi mjere za unaprijeđenje organizacije rada tehničkog sektora
  • Obavlja po potrebi i druge poslove iz djelokruga svoga rada,a i po nalogu direktora hotela

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
  • Mogućnost cjelogodišnjeg angažmana za najbolje kandidate
  • Smještaj, hranu, naknadu za troškove prevoza

Zainteresovani kandidati mogu slati svoj CV na e-mail adrese: hr@hotelmontenegrina.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.