Castellana Co. kao najveća maloprodajna mreža u svojoj branši otvara konkurs za sljedeća radna mjesta :

Menadžeri prodaje / Prodavci
Lokacija: Podgorica, Budva, Tivat, Ulcinj, Herceg Novi

OPIS POSLA:
  • Prodaja robe kupcima u maloprodajnom objektu
  • Predstavljanje proizvoda kupcima
  • Primanje robe iz centralnog magacina
USLOVI:
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Minimum SSS
PROFIL KANDIDATA:
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Odgovorna i posvećena osoba
  • Trgovačke i pregovaračke vještine
Ukoliko postanete član našeg tima nudimo Vam:
  • Rad u prijatnom okruženju
  • Rad u timu, posvećenom daljem razvoju zaposlenog i kompanije sa velikom tradicijom i saradnjom sa poznatim brendovima iz auto branše
  • Mogućnost napredovanja
Kandidati svoj CV mogu slati na e-mail adresu: marketing.castellana@gmail.com putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt telefon:
+382 20 603 690