Za potrebe našeg renomiranog Klijenta, jednu od vodećih kompanija iz oblasti iznajmljivanja vozila, tražimo motivisanu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Računovođa
(m/ž)
Mjesto rada:
Podgorica

Opis posla:
  • Knjiženje ulaznih i izlaznih računa
  • Usaglašavanje kartica sa Kupcima i Dobavljačima
  • Preuzimanje dokumentacije sa više Portala ABG grupe i knjiženje iste
  • Dnevna kontrola svih fiskalizovanih računa
  • Dnevna kontrola svih uplata preko POS terminala i gotovine
  • Sedmično slanje Cash flow izvještaja
  • Mjesečno slanje Bilansa prema tabeli koju koristi Grupa
  • Priprema i dostava ostalih izvještaja na zahtjev poslodavca
Zahtjevi:
  • Obrazovni profil ekonomskog usmjerenja (VŠS,VSS)
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje MS Office paketa
  • Poznavanje računovodstva (poželjan sertifikat) i Pantheon programa za knjiženje
  • Tačnost, preciznost i samostalnost u radu
  • Visoko razvijene analitičke i numeričke sposobnosti
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
Benefiti:
  • Stimulativna primanja
  • Odlični radni uslovi
Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da se prijavite putem linka: