Kompanija Klikovac d.o.o. je jedna od vodećih distributerskih kuća na teritoriji Crne Gore i na tržištu je prisutna već 29 godina. Od osnivanja pa do danas, pažljivo osluškuje tržište i reaguje na njegove promjene. Kompanija Klikovac je ponosna jer je jedna od onih kompanija koja, osim što se prilagođava tržištu, implementira veliki broj novina i na taj način utiče na njegov dalji razvoj.
Planovi i ciljevi za budućnost jednako su ambiciozni kao i oni do sada, a rast kompanije prati i rast zaposlenih.

Kompanija Klikovac raspisuje slobodno radno mjesto na poziciji:

MERCHANDISER
Za južnu regiju (Tivat, Radanovići)

Opis posla:

  • Unaprijeđenje prodaje kroz merchandising aktivnosti;
  • Izlaganje proizvoda u skladu sa propisanim standardima poslovnih partnera;
  • Dopuna i održavanje optimalnih zaliha na policama;
  • Briga o kvalitetu proizvoda i izgledu izložbeno-prodajnog prostora klijenata;
  • Ažurno praćenje i popisivanje cijena u skladu sa kompanijskim smjernicama;
  • Implementacija i koordinacija dogovorenih marketiniških aktivnosti;
  • Postavljanje i održavanje reklamnog materijala u skladu sa propisanim standardima;

Uslovi:

  • Stručna sprema SSS
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije.
  • Kreativnost i inicijativa

Nudimo:

  • Stabilna i redovna mjesečna primanja;
  • Mogućnost ostvarivanja dodatne mjesečne stimulacije;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Kompanijskog ljekara,
  • Pogodnosti kod banaka, maloprodaja i drugih agencija,
  • Prijatnu i stimulativnu radnu atmosferu.
Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS na E-mail adresu: info@klikovac.me
ili pozvati na broj 020/872-606 za vise informacija.