Cerovo DOO, je kompanija koja 30 godina uspješno posluje na teritoriji Crne Gore u djelatnosti prodaje kompletnog asortimana građevinskog materijala za izvođenje grubih, finih i završnih radova, te je pored profesionalnog odnosa prema klijentima i potrošačima ista prepoznata kao komapanija sa društveno odgovornim poslovanjem koja svoje radnike smatra članovima uspješnog tima te im pored svih zakonom zagarantovanih prava obezbjeđuje dodatne benefite i povoljnosti.

Za potrebe prodajne  jedinice  u Radanovićima imamo potrebu za pozicijom:

PRODAVAC
OPIS POSLA:
  • Poznavanje asortimana građevinskog materijala,
  • Izražene komunikativne  sposobnosti u kontaktu sa kupcima,
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Osnovno poznavanje rada na računaru,
  • Održavanje čistoće i urednosti radnog ambijenta,
  • Izlaganje robe u prodajnom salonu,
  • Kontrola cijena i deklaracija na proizvodima.
USLOVI:
  • Izražene komunikativne i organizacione sposobnosti,
  • III I IV stepen školske spreme
  • Poznavanje albanskog jezika
NUDIMO:
  • Obuku za navedenu poziciju bez obzira na iskustvo
  • Odgovarajuća plata koja zavisi od obima posla,iskustva i zalaganja
  • Mogućnost ugovora na neodređeno vrijeme
  • Ulaganje u razvoj karijere te rad na zadovoljstvu zaposlenih
  • Zapošljavanje nerezidenata uz plaćene troškove radne dozvole
  • Poslovnu,profesionalnu i dinamičnu atmosferu rada.
Zainteresovani kandidat mogu poslati svoju biografiju/CV (sa fotografjom ) sa naznakom za koju poziciju konkurišu  na sledeći e – mali: posao@cerovo.com  ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.