Iberostar je jedan od najprestižnijih svjetskih hotelskih lanaca specijalizovan za resort hotele, poznat širom svijeta po svom renomeu i kvalitetu, sa preko 120 hotela od 4 i 5 zvjezdica na najljepšim lokacijama u Evropi, Americi i Africi.

Otvorena pozicija:
Šef kuhinje
Za naš Hotel Iberostar Herceg Novi **** u Njivicama

Za ovo radno mjesto potrebna nam je profesionalna osoba sa radnim iskustvom u hotelima/restoranima na bazi švedskog stola.

Opis posla:
  • Odgovornost za pravilno upravljanje menijem/bifeom u cilju minimizacije troška;
  • Odgovornost za ispunjavanje svih zakonom propisanih zahtjeva u pogledu održavanja higijene;
  • Zapošljava, obučava i upravlja timom od cca 35 radnika.
  • Odgovornost za propisno skladištenje dovoljne količine namirnica neophodnih za nesmetano funkcionisanje i rad kuhinje
  • Prilagođava rad standardima Iberostar-a;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu regionalnog Šefa kuhinje.
Obavezni uslovi:
  • IV ili V stepen stručne spreme (kulinarskog smjera);
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
Nudimo:
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada u međunarodnoj kompaniji;
  • Atraktivna primanja i mogućnost stalnog zaposlenja;
  • Priliku za profesionalno usavršavanje.
Ukoliko ste zainteresovani:
Pošaljite Vas CV sa fotografijom (na engleskom jeziku) i eventualne preporuke, najkasnije do 15/12/2022 na sljedeću email adresu: henrrh@iberostar.com ili kontakt tel. 069/367779.
Samo kandidati koji ispunjavaju gore navedene uslove biće uzeti u razmatranje.
www.iberostar.com