Vertigo Montenegro doo - ovlašćeni zastupnik i distributer brendova: Intesa, Malizia, Genera, Economic, Glicemille, Mil Mil, Unikatoy, Adriatic, Volta, Bros, Diplo, Tosama, Fitstep, Vega, Cavendish&Harvey, Compass, Globus … zbog povećanog obima posla raspisuje oglas za radno mjesto:

 OPERATIVNI ASISTENT

Nudimo:

  • Mogućnost profesionalnog napredovanja.
  • Stimulativnu kompezaciju za profesionalan odnos, pokazanu samoinicijativu.
  • Mogućnost stalnog zaposlenja.

Uslovi:

  • Minimum SSS, VSS može biti prednost.
  • Visok stepen motivacije i angažovanosti.
  • Posjedovanje dobrih organizacionih sposobnosti;
  • Timska orijentacija i sposobnost za preuzimanje inicijative.
  • Napredno vladanje MS Office paketom (posebno Excel).
  • Osnovno poznavanje  engleskog jezika.
  • Prednost može biti iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • Posjedovanje važeće vozačke dozvole B kategorije, iskustvo u vožnji.

Opis posla:

  • Asistiranje u operativnim poslovima (prodaja, logistika, finansije) firme.
  • Izrada robnih i finansijskih dokumenata.
  • Adminstrativna podrska prodajnom timu.
  • Adminsitrativna podrska kupcima.
  • Administriranje u dijelu evidencija i interne dokumentacije.
  • Rad na naplati potrazivanja, praćenje naplate, usaglasavanje kartica.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).

Obavezan je CV sa fotografijom i propratno pismo, molimo da iste pošaljete putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. U razmatranje će ući samo tačne i ispravne prijave.

Napomena: Agencija koja vodi selekcioni proces zadržava pravo da na razgovor pozove samo kandidate koji uđu u uži krug. Hvala na razumijevanju.