Za potrebe našeg renomiranog Klijenta, kompaniju ERICSSON Ab Štokholm Dio Stranog Društva CG, tražimo motivisanu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Pomoćni radnik na održavanju infrastrukture
Mjesto rada:
Šavnik, Pljevlja, Bar, Herceg Novi

Opis posla:
  • Učestvuje u poslovima preventivnog održavanja i korektivnog održavanja i implementacije u svim domenima iz nadležnosti Službe za terensko održavanje i implementaciju sistema uključujući: sisteme za napajanje (energetski priključci i automatika, NN razvodi i instalacije, UPS postrojenja, invertorski/konvertorski uređaji, ispravljačka postrojenja, dizel-električni agregati, baterije, sistemi prenaponske zaštite i uzemljenja), sisteme za klimatizaciju, sisteme zaštite objekata, telekomunikacionu opremu,  građevinske objekte
  • Aktivnosti se obavljaju po uputstvima tehničara ili inženjera na lokaciji. Obavezan rad na terenu
  • Smjenski rad (24/7/365) po potrebi
  • Kućna dežurstva/pripravnost
  • Obavlja ostale poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.
Zahtjevi:
  • III ili IV stepen stručne spreme
Benefiti:
  • Rad u ugodnoj atmosferi
  • Dobri radni uslovi
Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da se prijavite putem linka: