MONTEHOS turistička grupacija koju čine:

Pearl Beach Resort kategorisan sa 4 zvjezdice je atraktivni turistički kompleks, smješten na samoj obali u prelijepoj uvali Čanj. Raspolaže sa 500 soba i apartmana. Izlazak na samu obalu, prostranstvo i prirodni ambijent je nešto što Pearl Beach Resort čini jedinstvenim na crnogorskom primorju.

Hotel Vile Oliva sa 4 zvjezdice se nalazi na samo 80 metara od plaže u prelijepom starom jadranskom mjestu Petrovcu. Okružen gustom mediteranskom vegetacijom, medju 140 stabala svetog drveta masline, starih preko 400 godina, pruža gostima mir i uživanje u kompleksu od 270 soba i apartmana.

Montenegrina Rafailovići hotel sa 4 zvjezdice kapaciteta 180 soba i apartmana smješten na prelijepoj lokaciji svega 100 metara od mora.

Oglašavaju potrebu za angažovanjem:

Generalnog menadžera hotela

Opis radnog mjesta:

  • Vođenje kompletnog hotelskog poslovanja na način da se osigura kvalitet usluga shodno kategoriji hotela i zahtjevima turoperatora
  • Sposobnost koordinacije između različitih sektora u hotelu i sposobnost vođenja tima.
  • Komunikacija s klijentima, gostima, partnerima, lokalnom i drzavnom administracijom
  • Rješavanje eventualnih zahtjeva gostiju
  • Upravljanje hotelskim sektorima uz nadzor sprovodjenja kontrole kvaliteta
  • Implementacija procedura i standarda
  • Svakodnevna saradnja i komunikacija s izvršnim organima kompanije uz redovno izvještavanje
  • Selekcija kadrova i uvođenje u posao novih zaposlenih i kontrola kvaliteta rada zaposlenih
  • Praćenje poslovanja hotela uz predlaganje mjera za poboljšanje produktivnosti

Stručna sprema: VSS, VŠS

Potrebne godine iskustva: Tri

Jezici: Potrebno znanje engleskog jezika

Vještine: Rad na računaru (Word, Excel, Internet), Vozačka dozvola B kategorije

Uslovi:

  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom rada u hotelu na istim ili sličnim poslovima
  • Zainteresovanim kandidatima nudimo adekvatna primanja

Zainteresovani kandidati mogu slati svoj CV najkasnije do 20.12.2022. na e-mail adrese: vileoliva@t-com.me i hr@pearlbeachresort.me
Kontakt telefon za informacije +382 63 211 211