Kompanija Velimirović Investment raspisuje oglas za radno mjesto:

PROJECT MANAGER / GRAĐEVINSKI INŽENJER

Broj izvršilaca: 1

OPIS POSLA:
  • Obilazak gradilišta na relaciji Kolašin - Podgorica;
  • Nadzor gradilišta, davanje instrukcija za rad;
  • Provjera sigurnosti i stabilnosti objekata;
  • Izrada detaljnih nacrta i proračuna o gradnji;
  • Organizacija tima na gradilištu.
ZAHTJEVI:
  • Visoka ili srednja stručna sprema – smjer – građevina;
  • Obavezno radno iskustvo 5 godinana istim poslovima;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Poznavanje rada u programima za proračune i izradu crteža.
USLOVI:
  • Radno vrijeme 8h dnevno;
  • Min. 1 slobodan dan u sedmici;
  • Rad na terenu.
  • Plata 2500 - 3000
PROFIL KANDIDATA:
  • Izražene organizacione sposobnosti;
  • Analitičnost i temeljnost u poslu;
  • Timski rad i posvećenost.
Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na mail: goran.velimirovic@velimirovic.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS i možete nazvati na broj telefona: +382 69 050 200