Kompanija MEPS ENGINEERING raspisuje oglas za radno mjesto:

MEP inženjer (Hidro, Elektro ili Mašinske struke)

Opis posla:

  • Praćenje i izvođenje radova u svojstvu Glavnog izvođača.

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Sposobnost timskog rada
  • Sposobnost da usmeno komunicira na engleskom jeziku;
  • Sposobnost da piše i čita zahtevanu tehničku i regulatornu dokumentaciju na srpskom i engleskom jeziku;
  • Komunikacija sa proizvođačima opreme i tumačenje tehničkih specifikacija proizvođača;
  • Sposobnost da samostalno i u saradnji s drugim članovima tima izrađuje, pregleda i ažurira tehničku dokumentacije proizvoda
  • Pronalaženje novih klijenata i ugovaranje prodaje
  • Isporuka i montaza opreme prema zahtevima klijenata
  • Tehničko-komercijalna obrada ponuda

Šta nudimo:

  • Radno vreme od 9h do 17h
  • Redovna isplata primanja
  • Obavezna prijava radnika
  • Kancelarija u ICP BUSINESS CENTRU, Mahala, Golubovci

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu: danijela@icp-group.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.