Asistent menadžera za opremanje

Internacionalna kompanija CMM Investment Consulting Group, sa predstavništvom u Budvi, traži Asistenta menadžera za opremanje.
Ukoliko želite da započnete karijeru i afirmišete se u polju dizajna enterijera i rada sa klijentima, u našoj kompaniji imate priliku da učite od najboljih u tom polju. Ako ste ambiciozna, lojalna i vrijedna osoba zainteresovana za rad u globalnom, dinamičnom i klijentima orijentisanom investicionom okruženju koje nagrađuje vašu kreativnost, inicijativu i doprinos, onda je CMM kompanija pravo mjesto za Vas!
Kompanija CMM ima predstavnike širom svijeta, kao što su Rusija, Španija, Velika Britanija, Turska. Bavi se svim uslugama iz oblasti nekretnina: izgradnja, prodaja, iznajmljivanje, održavanje, opremanje, investicioni konsalting. Kompanija je osvojila nagradu na European Property Awards 2019-2020 i apsolutni je lider u poslovanju sa nekretninama u Crnoj Gori.

Opis posla:

  • Komunikacija sa klijentima
  • Dizajniranje i opremanje enterijera u skladu sa zahtjevima klijenta;
  • Prikupljanje ponuda dobavljača i majstora;
  • Pripremanje izvjestaja i računa klijentu;
  • Razvijanje i upravljanje odnosima sa generalnim izvođačima, arhitektama, konsultantima i vlasnicima nekretnina

Uslovi:

  • Znanje engleskog jezika, poznavanje ruskog prednost
  • Kreativnost i poželjno iskustvo u dizajnu enterijera
  • Sposobnost rada u timu
  • Poželjne karakteristike: odgovornost, komunikativnost i fleksibilnost
Šta nudimo:
  • Smještaj
  • Opsežnu obuka i razvoj, mogućnosti za razvoj karijere
  • Međunarodno iskustvo
  • Fiksnu platu plus bonuse

Molimo Vas da svoju prijavu, zajedno sa biografijom dostavite na adresu hr@cmm-montenegro.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Radujemo se što ćemo primiti Vašu prijavu i upoznati vas u procesu!