TRON Company DOO raspsuje konkurs za slobodno radno mjesto:

Građevinski inženjer

Opis poslova:

  • Organizacija gradilišta
  • Komunikacija sa investitorima i nadzornim rganima
  • Kontrola i koordinacija radnika na gradilištu
  • Dinamički planovi
  • Izveštavanje nadređenih o svim aktivnostima i rezultatima
  • Uredno vodjenje gradilišne dokumentacije
  • Sprovodjenje mera BZNR prema svim učesnicima u projektu

USLOVI:

  • VI ili VII stepen strucne spreme građevinske struke
  • Poznavanje rada na racunaru –Office paket ,Auto Cad ,Ms projekt
  • Aktivni vozac – B kategorije
  • Odgovoran pristup poslu
  • Samostalnost i samoincjativnost u izvrsavanju obaveza
  • Timski rad
  • Izrada mjesecnih situacija
  • Vodjenje Građevinskih dnevnika

Ukoliko ste zainteresovani na oglas se možete prijaviti slanjem svoje biografije na e-mail adresu: b.zelenbaba@troncompanybudva.com i knjigovodja@troncompanybudva.com  ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Kontakt telefoni: 069 /303-273 i  069 303 277