Kompanija „Euro Petrol CG” d.o.o. Podgorica, koja se bavi veleprodajom i maloprodajom naftnih derivata i gasa preko maloprodajnih objekata-benzinskih pumpi „Euro Petrol“ sa pratećim sadržajima, raspisuje oglas za radno mjesto:

MENADŽER BENZINSKE PUMPE EURO PETROL

Opis posla:

  • Organizacija poslovanja u MP objektu - benzinskoj pumpi
  • Organizacija i kontrola rada zaposlenih na MP objektu, određivanje smjena i pojedinačnih zaduženja
  • Nabavka i trebovanje robe
  • Briga o prijemu, skladištenju, izlaganju i razvrstavanju proizvoda
  • Saradnja sa ostalim službama i upravom kompanije
  • Obavljanje administrafivnih poslova vezanih za MP objekat
  • Blagajnički poslovi
  • Ostale aktivnosti u skladu sa prirodom posla koji obavlja.

Neophodne kvalifikacije:

  • VŠS/VSS (prednost ekonomija, menadžment)
  • Radno iskustvo od minimum 3 godine u rukovođenju MP objektom, poželjno benzinskom pumpom
  • Napredno znanje rada na računaru (MS Office)
  • Poželjno znanje stranog jezika
  • Sposobnost samostalnog obavljanja zadataka sa visokom ličnom odgovornošću
  • Interpersonalne vještine
  • Odanost prema poslu

Nudimo:

  • Rad u uspješnoj kompaniji, sa stimulativnim uslovima
  • Mogućnost sticanja poslovnih vještina
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • Mogućnost napredovanja u karijeri
  • Stabilnost

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom i portfoliom pošaljite na e-mail adresu: info@europetrol.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.