Kompanija „Euro Petrol CG” d.o.o. Podgorica, koja se bavi veleprodajom i maloprodajom naftnih derivata i gasa preko maloprodajnih objekata-benzinskih pumpi „Euro Petrol“ sa pratećim sadržajima, raspisuje oglas za radno mjesto:

GRAFIČKI DIZAJNER

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Osmišljavanje i izrada grafičkih rješenja i vizuala prema smjernicama za objave na društvenim mrežama
  • Grafički dizajn i priprema za štampu reklamnih materijala
  • Priprema fajlova za različite tipove štampe
  • Održavanje i vođenje sajta i svih prezentacija na društvenim mrežama, internet portalima
  • Komunikativnost, organizovanost, snalažljivost
  • Održavanje kontakta sa kupcima preko interneta, mailom, FB
  • Osmišljavanje i organizacija promocija, sajmova, seminara i drugih javnih predstavljanja firme
  • Preporučivanje i predlaganje promjena
  • Priprema i podnošenje izvještaja o marketing aktivnostima

Neophodne kvalifikacije:

  • Fakultet vizuelnih umjetnosti ili srodni fakulteti - odsjek: grafički dizajn
  • Obavezno poznavanje kompjuterskih (grafičkih) programa neophodnih za rad u marketingu (Adobe Photoshop, CorelDraw, Illustrator, After Effects i sl.)
  • Radno iskustvo od minimum 2 godine na poslovima grafičkog dizajna

Nudimo:

  • Rad u uspješnoj kompaniji, sa stimulativnim uslovima
  • Mogućnost sticanja poslovnih vještina
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • Mogućnost napredovanja u karijeri
  • Stabilnost

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom i portfoliom pošaljite na e-mail adresu: info@europetrol.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.